Dodano 01.04.2020 r. o 21:07
gospodarka / praca / urząd

Przekazywanie oszczędności spowodowanych COVID dla potrzebujących

(Zaczerpnąłem pomysł z https://cancelcorona.org.) Wiele osób już ogromnie ucierpiało z powodu koronawirusa. Ale dla wielu innych jest to czas oszczędności: nie stracili pracy, a pracują teraz z domu, bez kosztów dojazdu, posiłków na mieście, i życia wieczorowego. Można by zachęcić ich do przekazywania części tych oszczędności na rzecz pomocy tym, którzy ucierpieli.
Jaki widzisz problem/potrzebę?
Na problem kryzysu ekonomicznego jakich wielu z nas doświadcza na skutek wirusa.
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Z rozwiązania skorzystają organizacje pomocowe, a przez nie - najbardziej poszkodowani przez koronawirusa. Grupa która miałaby się włączyć, to osoby które nie zostały dotknięte ekonomicznie przez wirusa, a wręcz oszczędzają teraz więcej.
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
Strona, gdzie osoby które teraz więcej oszczędzają, mogą policzyć ile mniej więcej tego wychodzi, i przekazać wszystko lub część organizacjom pomocowym. Tak naprawdę, najlepiej gdyby taką stronę zrobiła właśnie znana i wiarygodna organizacja pomocowa.

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}