Dodano 26.03.2020 r. o 16:21
gospodarka / praca / urząd

covijobs.com - portal pomagający znaleźć pracę zdalną w czasie koronawirusa

W ubiegły weekend stworzyłem portal www.covijobs.com pomagający znaleźć ludziom pracę zdalną w czasie koronawirusa. Zarówno poszukujący pracy jak i pracodawcy mogą za darmo założyć konta oraz dodawać swoje oferty.
Jaki widzisz problem/potrzebę?
Brak pracy.
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Ludzi, którzy stracili pracę przez koronawirusa.
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
Pracodawcy oraz poszukujący pracy zakładają konta na www.covijobs.com. Kandydaci tworzą wirtualne CV uzupełniając swoje profile o informacje takie jak umiejętności, edukacja, historia zatrudnienia czy też linki do profilów społecznościowych. Pracodawcy dodają oferty pracy zdalnej za darmo, zaś osoby, które są nią zainteresowane, aplikują na nie bezpośrednio przez platformę - dosłownie dwoma kliknięciami. Kandydat nie traci czasu na przechodzenie przez kilka systemów aplikacyjnych... Pracodawca otrzymuje email z powiadomieniem, że ktoś aplikował i po zalogowaniu widzi profil kandydata - uzupełniony o wszelkie informacje pozwalające ocenić, czy nadaje się do pracy. Gdy pracodawca odrzuci aplikację - może podać powód (czego nie ma w innych portalach z pracą) - aby kandydat wiedział, nad czym musi popracować.

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Komentarze

Dodano 01.04.2020 r. o 15:11
Nie działa póki co...

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}