Dodano 23.03.2020 r. o 11:04
zdrowie / służba zdrowia

Rejestracja pacjentów

Android\ios appka ALBO desktop\web app. ze dodatkowym urzadzeniem do skanowania ID\ paszportu w celu przyspieszenia rejestracji pacjentów
Jaki widzisz problem/potrzebę?
Ogromna ilość czasu lekarze i pracownicy na recepcja poświęcają na wprowadzenie danych kontaktowych i ID. Stworzyc aplikacje ktora zostanie zintegrowana z systemem uzywanym na placowce leczniczej do skanowania dokumentow tozsamosci i ich automatycznego wprowadzania do systemu
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Każda przychodnia, wszystkie szpitale, male kabiniety lecznicze\dentestyczne\kosmetyczne
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
Applikacja na urzadzenia mobilnie (iOs albo Android) poprzez kamerke i image processing algorithms odczytuje dane z dokumentu tozsamosci ALBO aplikacja desktopowa\webowa z urzadzeniem zewnetrznym (skorzystac z juz gotowych rozwiazan do odczytu dokumentow tozsamosci, np aska, czytniki OCR, e-Dowod i t.d.)

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Komentarze

Dodano 28.03.2020 r. o 20:59
"wystarczyłoby" zintegrować bazy panstwowe z systemami szpitalnymi i pacjent by podał tylko pesel. Tylko to praca na lata.
Dodano 03.04.2020 r. o 14:04
Działa od lat w medicoverze strona + apka na wszystkie systemy

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}