Dodano 21.03.2020 r. o 19:48
gospodarka / praca / urząd społeczność lokalna

Apka sprawdzajaca zaopatrzenie sklepow

Apka sluzaca do kontaktu sklepiki osiedlowe/markety - ludzie. Uzupelniana przez markety i ludzi - zapytania na daną lokalizację - czy jest sens isc do sklepu po papier. ;) Jak duzo ludzi jest w sklepie. Omijanie kolejek i zaopatrzenie. Przydatna tez po epidemii.
Jaki widzisz problem/potrzebę?
Ludzie kręcący sie od sklepu do sklepu: jest kolejka/jest chleb/nie ma chleba.
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Sklepy osiedlowe markety i ludzie z danej lokalizacji.
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
Apka

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Komentarze

Dodano 22.03.2020 r. o 15:01
To może "działać" jak na Allegro. Sprzedawca, zawsze będzie wykazywał, że "ma towar"... a w praktyce różnie bywa... Wczoraj byłem na zakupach (tygodniowe - jak zwykle), duży market - 1godz. przed zamknięciem: 1/3 otwartych kas w kolejce 2-3 osoby - czas oczekiwania 10 minut. pełne regały towaru, a "chodliwy asortyment" wyłożony na paletach w wielu miejscach! Tydzień temu, robiłem podobne zakupy.... 100% kas, pełen sklep ludzi i towaru, ale czas oczekiwania prawie 2 godziny!
Dodano 28.03.2020 r. o 20:56
Jak papier się skończył to jest sens iść do sklepu po papier. Można też użyć prysznica i się podmyć. Nie wiem jak u Was, u mnie jest chleb zawsze na półkach.

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}