Dodano 21.03.2020 r. o 13:26
gospodarka / praca / urząd

System/ aplikacja kolejkowa

System/ aplikacja pomagająca zapanować nad klientami, wprowadzająca jasne zasady kolejki.
Jaki widzisz problem/potrzebę?
W czasach, gdy powinniśmy zachować od siebie tzw. bezpieczny odstęp i w tym samym miejscu nie powinno przebywać więcej niż np. 50 osób potrzebny jest system, który pozwoli właścicielom np. sklepów, aptek etc. Na zapanowanie nad klientami. Wprowadzenie generatora numerów oraz wywoływacza tych numerów wprowadzi porządek w tej kwestii. Sami klienci będą mogli oczekiwać na swoją kolej w dowolnym miejscu, a nie w kolejce, dzięki temu nie będzie trzeba ponosić kosztów specjalnego oznakowywania odległości pomiędzy klientami, oddelegowywania pracownika do zliczania klientów itd.
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Proponowane rozwiązanie zmniejsza problem dla właścicieli/ pracowników sklepów, aptek etc jak i dla samych klientów tych podmiotów przyczyniając się do mniejszej ilości sytuacji kontaktowych co w ostateczności przyczyni się do mniejszej ilości osób zarażonych i hospitalizowanych.
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
System/ aplikacja na smartphone, ponieważ większość społeczeństwa posiada takie urządzenie (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy).

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Komentarze

Dodano 28.03.2020 r. o 20:54
Proponuję kartkę a4 na drzwiachz informacją ile osób może przebywać tak jak to robi wiele miejsc. Proste i tanie.

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}