Dodano 20.03.2020 r. o 14:09
edukacja / kultura gospodarka / praca / urząd

Strona na której będą zebrane wszystkie wydarzenia prowadzone online (według filtrów)

Obecnie dużo firm i organizacji prowadzi darmowe webinary/kursów online o dowolnej tematyce. Pomysłem jest zebranie wszystkich dostępnych wydarzeń w jednym miejscu tak, aby użytkownik mógł wybrać interesujący go temat i otrzymał duży wybór wydarzeń. To sprawi że człowiek będący w domu może robić to czym się interesuje, co zatrzyma ludzi w domu.
Jaki widzisz problem/potrzebę?
Problem wychodzenia z domów i ewentualne zbiórki w grupach. Strona ma być na tyle napełniona wieloma wydarzeniami (linkami), żeby użytkownik całymi dniami mógł siedzieć przechodząc od jednego do drugiego kursu online.
Kogo ten problem dotyczy? Kto miałby skorzystać z rozwiązania?
Tak naprawdę nie ma ograniczeń, ale myślę że grupą docelową będą uczniowie/studenci/pracownicy - innymi słowy każdy, kto ma dostęp do smartfona/komputera.
Jaką masz propozycję rozwiązania tego problemu czy potrzeby?
HTML5, CSS... Widzę podobieństwo do crossweb.pl tylko że zrobić bardziej atrakcyjne pod względem estetyki (więcej kolorów, elementów przyciągających uwagę). Szczerze mówiąc jestem słaby w web developmencie, ale mam nadzieję że pomysł się sprawdzi :)

Wykorzystaj komentarze do promowania pomysłu i rozwijania go z innymi. Ustaliliście co chcecie robić? Stwórz wątek na forum Koduj dla Polski i umieść link do niego w komentarzach poniżej.

Komentarze

Dodano 21.03.2020 r. o 10:49
Cześć, sam przymierzałem się do stworzenia takiego rozwiązania. Pomyślałem, że oprócz takiego crosswebowskiego listingu można byłoby też zrobić, już bardziej pod uczniów, input „czego chcesz się nauczyć” i zbiór materiałów też z filtrami dla nich. Btw. jest już wątek na forum? 🙂
Dodano 21.03.2020 r. o 16:10
Jeszcze nie, ale dziś to zrobię ;)
Dodano 21.03.2020 r. o 20:05
Jak i obiecałem - link do wątku na forum, zapraszam do działania! https://bit.ly/linkDoWatkuNaForum
Dodano 28.03.2020 r. o 21:07
Google, Facebook
Dodano 02.04.2020 r. o 18:57
Może połączyć z pomysłem https://techkontrawirus.pl/pomysl/67 ?

Dodaj komentarz:

{{ errors.first('new-comment.content') }}